Ritošās daļas remonts

Ritošās daļas remonts ir svarīgs process, kurā darbs ir jāizdara kvalitatīvi un ar augstu atbildības sajūtu. Ritošo daļu ir iespējams definēt daudzpusīgi, jo tā sastāv no dažādām tehniskām darbībām un detaļām. Ja skatāmies Latvijas mērogā, tad jāsecina, ka ceļu stāvoklis nav no tiem spīdošākajiem un biežākās problēmas ar auto ir novērojamas tieši ritošajā daļā.

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Braucot ar auto ir diezgan viegli pašam saprast, ka ir radusies problēma. Traucējumi veikt manevrus, auto nestabili turas uz brauktuves, vibrācijas un vēl neskaitāmi daudz defekti, kas liecina par problēmām auto ritošajā daļā.

Ritošās daļas remonts

Kā jebkura auto remonta procesa sākumā ir jāveic diagnostika, lai precīzi saprastu, kura detaļa ir nolietojusies vai bojāta. Nereti, protams, izjūtot konkrētus traucējumus auto vadīšanā var secināt uzreiz, kas tieši ir par problēmu, bet ne vienmēr.

Visbiežākās problēmas ar ritošo daļu var novērot bremžu sistēmā, savirzē, stūres mehānismā, bet ne visos gadījumos.
Automašīnas ritošo daļu ieteicams pārbaudīt pirms katras sezonas, kā arī gadījumos, ja ritošā daļa saņēmusi spēcīgu triecienu, automašīnas darbībā dzirdami trokšņi, kā arī pirms un pēc tāliem braucieniem.