Auto krāsošana

Auto krāsošana un virsbūves remonts – Visiem patīk braukt spīdīgā un nesarūsējušā auto, protams, ir izņēmumi, bet skaidrs, ka visiem patīk izskatīties labi. Ja skatāmies Latvijas mērogā, tad pa ceļiem cilvēki pārvietojās ar vidēji 10 – 14 gadus veciem spēkratiem. Ikdienā iespējams nepievēršam uzmanību, kāda auto izrūsējušam slieksnim vai citai detaļai, bet skaidrs ir viens, ka šie bojājumi, precīzāk rūsa, ir ļoti bieži novērojama.

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Auto krāsošana

Neskaitot laika zobu, kas iegraužas jūsu auto, pastāv arī citas ikdienišķas likstas, kā piemēram, auto sadursmes. Tās mēdz būt skarbākas, kad auto vienīgais liktenis ir metāl lūžņos vai otrā scenārijā, kad auto ir cietis, bet to iespējams atjaunot līdz tā sākotnējam izskatam gandrīz par 95%. Jautāsiet kāpēc par 95%? Sasista automašīna nekad vairs nebūs tā pati, kas pirms tam, jo nereti tiek bojātas detaļas, ne tikai no virsbūves, bet gan zem tās. Sadursmes laikā pastāv iespēja, ka nolūzt kāds maznozīmīgs stiprinājums vai cita detaļa, kuru nav iespējams nomainīt tās oriģinālajā stāvoklī.

Piedāvājam

  • Auto krāsošana
  • Virsbūves pulēšana
  • Auto sagatavošana krāsošanai
  • Jebkuras detaļas krāsošana
  • Pretkorozijas apstrāde
  • Virsbūves remonts
  • Bamperu remonts
  • Optikas pulēšana

Skaties interesantus video mūsu YouTube kanāla

Tiem kuriem nav vienalga auto vizuālais stāvoklis un vēlas to saglabāt ilgāk labā vizuālā stāvoklī, iesakām lietas ko vajadzētu darīt pirms un pēc ziemas.
1. Pirms ziemas veikt auto diagnostiku apakšai. Pārliecināties vai nav rūsa un vai auto ir apstrādāts ar antikorozijas tehniku. Ja rūsa ir un antikorozijas apstrāde nav veikta, rekomendējam to obligāti veikt. Savukārt pēc ziemas atkārtoti pārbaudīt kādā stāvoklī ir apakša.

2. Tas pats attiecās uz virsbūvi. Ja pirms ziemas pamanām, ka kādā no detaļām veidojas rūsa, kaut vai maziņš pleķītis, vedam pie mums uz remontu, jo pēc ziemas šis mazais pleķītis nemanot jau būs palicis lielāks un tad jau remonta izmaksas arī būs lielākas.

Auto krāsošana un virsbūves remonts
Ja neesi pārliecināts par sava auto vizuālo stāvokli vai esi dabūjis kādu švīku bukti vai iemetusies rūsa. Tu jau zini kur braukt – Sazinies ar mums un pieraksties servisa apmeklējumam.