Noderīgi

Noderīgi – Regulāri publicējam kādu garāku vai īsāku rakstu par autiņiem, servisiem, remontiem un notikumiem uz ceļa. Seko mūsu Facebook lapā un lasi arī tur

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Lietota auto iegāde

Lietota auto iegāde – Automašīnas tiek tirgotas visu gadu, protams, ir sezonas kad tās pērk vairāk un ir sezonas, kad pirkšanas aktivitāte samazinās.

Lietota auto iegāde – Automašīnas tiek tirgotas visu gadu, protams, ir sezonas kad tās pērk vairāk un ir sezonas, kad pirkšanas aktivitāte samazinās. Esam novērojuši, ka daudz mazāka aktivitāte ir tuvojoties aukstajam laikam, bet iespējams tas ir tikai mūsu novērojums. Vēlamies padalīties ar dažiem ieteikumiem, lai nopirktais auto būtu labā tehniskā un vizuālajā stāvoklī ir lietas un vietas kam būtu jāpievērš lielāka uzmanība. Apskatīsim gadījumu, ja lietotais auto ir vērtībā no 3 līdz 8 tūkstošiem.

Ņemsim par piemēru situāciju, ja esat noskatījis savu nākamo uzticamo pārvietošanās līdzekli populārākajā sludinājumu portālā Latvijā.

Pirmais ieteikums:
Ja Jums interesē konkrēts auto modelis un konkrēts izlaiduma gads. Rūpīgi izpētām arī citus līdzīgus piedāvājumus, ne tikai konkrēto auto sludinājumu, kas iekritis acīs. Salīdziniet cenu!

Bieži kārdinoši izskatās auto sludinājumi kuros rakstīts, ka auto ir perfektā tehniskā stāvoklī, tikko no Vācijas, vai tikko Dānijas un Latvijas “gludos” ceļus nav redzējis, bet bieži te slēpjas apakšā kādi zemūdens akmeņi. Salīdzinot cenas, izvērtējam vidējo auto pārdošanas cenu tieši Jūsu modelim.

Protams, būs gadījumi, kad tiešām auto tiek pārdoti lēti, pat labā tehniskā stāvoklī, jo iespējams kādam steidzīgi nepieciešami finansiālie līdzekļi, bet bieži tas var būt arī kāds palielāks auto defekts, lai tirgotājs pēc pirmo sūdzību saņemšanas jau pēc darījuma varētu pateikt, ka auto taču bija krietni zem tirgus vērtības, ko tad Jūs gaidījāt?

Otrais ieteikums:
Ja esam izvērtējuši optimālo cenas variantu, noteikti zvanam pārdevējam un sakām, ka gribat apskatīt auto klātienē un ka Jums būs vēlme apmeklēt sevis izvēlētu auto servisu, lai veiktu pilnu tās tehnisko un vizuālo diagnostiku, kā arī vēlēsieties izbraukt testa braucienā. Ja pārdevējs saka, ka nav problēmu, tad tas jau ir viens liels solis tam, ka auto tik tiešām nav sliktā stāvokli un pēc auto nopirkšanas ieguldījums tehnisku lietu problēmās varētu būt minimāls, bet sapriecāties nevajag.

Auto diagnostiku, protams varat veikt sev ērtā vietā un servisā, bet kā raksta autori rekomendēsim arī mūsu servisu. Vairāk par pakalpojumu lasiet te.

Trešais ieteikums:
Ne vienmēr visiem ir, tā saucamie, gali vai paziņas servisos. Tādā gadījumā izvēle būs meklējot mātē Googlē vai citā Jums vēlamā resursā. Ja atrodat favorītu, pārbaudiet kādu rekomendāciju, pārbaudiet vai nav sūdzības par servisu. Mūsdienās jau sūdzas cilvēki par visādiem sīkumiem, pievērsiet uzmanību vai sūdzības ir pamatotas. Kad būsiet izdarījuši izvēli, piesakiet vizīti. Lecam uz soli, kad esam servisā. >>> Ja esam nepazīstamā servisā, tad svarīgas lietas, ko nodot meistariem.

pārbaudīt bremžu stāvokli un to darbību
pārbaudīt vai nav jebkāda šķidruma noplūde
pārbaudīt vai auto silts un pūš salonā silto gaisu, tai skaitā ja auto ir aprīkot ar kondicionieri, pārbaudiet arī tā darbību, neatkarīgi no tā ka ir ziema
palūdziet pieslēgt auto pie kompjūtera, lai redzētu pilnu atskaiti par kļūdām un citiem paziņojumiem, ja tādi ir.
pārbaudiet ar krāsas mērītāju auto virsbūvi
pārbaudiet auto apakšas vizuālo pusi un ritošās daļas tehnisko pusi
pārbaudiet visu auto elektroniku un aksesuāru darbību
Lietota auto iegāde > Cerams šis raksts Jums deva nelielu ieskatu, kam būtu jāpievērš uzmanību, iegādājoties jaunu lietotu auto ziemas sezonā. Piesaki auto diagnostiku jau tagad.