Par GT Garage

Gadu gaitā esam izveidojuši sadarbību ar pārbaudītiem un uzticamiem partneriem.
„GT Garage” autoserviss pasūta rezerves daļas no lielākajiem piegādātājiem Latvijā,
kas dod iespēju saņemt nepieciešamo īsā laika periodā. Tas ļauj automašīnas remontu paveikt pēc iespējas ātrāk un nodrošināt pakalpojuma kvalitāti.

Kāpēc „GT GARAGE” autoserviss ir jūsu uzticības vērts?

Mūsu speciālisti un varoņi, kuri nepadodas

Pie mums strādā kvalificēti mehāniķi ar augstu atbildības sajūtu un rūpīgu attieksmi pret darbu. Esam savas nozares entuziasti.

Esam godīgi un kvalitatīvi partneri auto remonta un autoservisa nozarē

Mūsu autoservisa galvenā vērtība ir kvalitāte un godīgums, kuru nodrošinām ikvienam mūsu klientam. Strādājam tikai ar profesionāliem instrumentiem "Kamasa Tools", "Bosch", "Makita" u.c, kā arī izmantojam augstākās kvalitātes eļļas un smērvielas "Liqui Moly", "Castrol", "Wurth", "Loctite".

Visi veiktie auto remontdarbi tiek fiksēti mūsu datubāzē, kuru ir viegli pārbaudīt jebkurā laikā. .Jūs varat uzzināt par jūsu auto veiktajiem autoservisa darbiem, kas palīdz sekot līdzi apkopes un diagnostikas termiņiem.

Sadarbojamies ar lielākajiem rezerves daļu piegādātājiem Latvijā, kas dod iespēju saņemt rezerves daļas īsā laika periodā, lai automašīnas remonts būtu pēc iespējas ātrāks, bet saglabājot kvalitāti. Pie mums ir iespējams iegādāties jaudīgos un kvalitatīvos Duracell akumulatorus.