Noderīgi

Noderīgi – Regulāri publicējam kādu garāku vai īsāku rakstu par autiņiem, servisiem, remontiem un notikumiem uz ceļa. Seko mūsu Facebook lapā un lasi arī tur

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Pretkorozijas apstrāde

Pretkorozijas apstrāde

Pretkorozijas apstrāde – Daudziem iespējams šis termins ir pavisam svešs, bet nu ir laiks ar to iepazīties. Cik tad bieži ir jāveic auto apakšas pretkorozijas apstrāde? 

Pretkorozijas apstrāde – Daudziem iespējams šis termins ir pavisam svešs, bet nu ir laiks ar to iepazīties. Cik tad bieži ir jāveic auto apakšas pretkorozijas apstrāde? Ja esam izlēmuši šo darbu paveikt, tad apstrāde tiek veikta vienu reizi. Svarīgs faktors pēc pilnīgas pretkorozijas apstrādes ir vismaz reizi gadā vai pēc ziemas sezonas atbraukt un atrādīt auto. Ja pamanām, ka auto apakšā ir kādas vietas kur apstrādes elements ir nogājis nost, tad veicam šīs vietas pielabošanu. Pretkorozijas apstrādes pielabošana neizmaksā dārgi un noteikti ilgtermiņā atmaksāsies.

Ar pretkorozijas materiāliem tiek apstrādāta jūsu auto apakša, kas nodrošina tās nesarūsēšanu, it īpaši, kad braucam ziemā pa Latvijas sāls ceļiem. Tādā veidā saglabājam savu spēkratu perfektā vizuālā un tehniskā stāvoklī no apakšas. Jāpiebilst, ka pretkorozijas apstrāde nenovērš citus auto bojājumus, ja tādi ir radušies, atgādinām savlaicīgi, it īpaši, pirms ziemas veikt pilnu auto diagnostiku. Lasīt par diagnostiku

No kādām problēmām varam izvairīties, ja atcerēsimies un veiksim pretkorozijas apstrādi. Sāksim ar to, ka noteikti tehniskajā apskatē Jums neieliks nevienu punktu par rūsu auto apakšdaļā. Otra svarīga nianse ir, ka auto Jums kalpos daudz ilgāk, jo nesarūsēs svarīgas detaļas, kas var apdraudēt Jūs un citus uz koplietošanas ceļiem. Trešā jaukā nianse ir – brīdī, kad vēlēsieties auto pārdod, noteikti saņemsiet augstāku auto cenas vērtējumu ar nesarūsējušu auto apakšu nekā ar sarūsējušu.

Pretkorozijas apstrāde

Kāds varbūt domās: “Aij, kas tad tur, pabraukšu tak tikai 2 gadus un mainīšu autiņu” Nekas taču nesarūsēs tikmēr. Mēs gan sakām : NU NU! Esam savā profesionālajā darbībā redzējuši daudz gadījumus, kad pat jauna automašīna, kas izdzīta no salona un gadu pabraukusi par Latviju un ne tikai, ir ar ļoti pamanāmām rūsas pazīmēm tieši auto apakšā. Sākotnēji domājām, iespējams ražošanas brāķis, bet gadu laikā šādi gadījumi bijuši samērā bieži.

Esi ieinteresēts? Labi – tad zvani mums vai raksti uz e-pastu un piesakies auto apakšas diagnostikai, lai novērtētu veicamā darba apjomu un vispārīgo auto tehnisko stāvokli.

SAZINIES AR MUMS

Ieskaties mūsu YouTube kanālā