Noderīgi

Noderīgi – Regulāri publicējam kādu garāku vai īsāku rakstu par autiņiem, servisiem, remontiem un notikumiem uz ceļa. Seko mūsu Facebook lapā un lasi arī tur

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Pirms pirkšanas diagnostika Tavam auto

Šī tēma noteikti nomāc daudzus vai arī nenomāc, jo palaiž garām šo posmu, kas ir ļoti svarīgs, ja pērkam lietotu auto.

Pirms pirkšanas diagnostika- Lietota auto pārbaude pirms pirkšanas
Šī tēma noteikti nomāc daudzus vai arī nenomāc, jo palaiž garām šo posmu, kas ir ļoti svarīgs, ja pērkam lietotu auto. Šajā rakstā apskatīsim situācijas kas notiek ja pērkam lietotu auto un bez zināšanām apskatām tā tehnisko stāvokli apejot tam apkārt, uzsitot pa riepu, iedarbinot dzinēju un sakām – PĒRKAM! Otra situācija, ko apskatīsim ir detalizēta auto pārbaude pie speciālista, teiksim pie mums GT garage auto servisā.

Situācija, kad auto netiek pārbaudīts pienācīgi pie speciālista.
Latvijā bieži esam dzirdējuši un lasījuši ziņas un virsrakstus, kā tiek apkrāpti auto pircēji un tiem tiek melots par auto tehnisko stāvokli, nobraukumu un daudz citām niansēm.

Un arī to, ka: “Pabraucu ar auto 2 nedēļas un viss!”

Tā notiek ikdienas, protams, ne visi vēršas pie medijiem, lai sūdzētos. Cilvēki mēģina cīnīties paši vai norij sāpi un remontē savu nupat iegādāto lietoto auto. Jāsaka, ka šie remonti parasti ir diezgan dārgi, jo negodprātīgi auto tirgotāji pārdod mašīnas, kas ir uz izjukšanas robežas vai ar pamatīgiem dzinēja defektiem. Nerunāsim par rūsu un citiem vizuāliem defektiem. Tos ir iespējams novērst pavisam ar mazām izmaksām, bet jau pie nākamās vai otrās auto mazgāšanas reizes visi defekti tiek atklāti un ir redzami. Rekomendējam nepirkt lietotu auto, ja neesat to pārbaudījis sertificētā auto servisā un veikuši pienācīgu auto diagnostiku.

Situācija Nr.2
Pirms pirkšanas diagnostika – Otra situācija ir, kad skaidri zināt un informējat arī pārdevēju, ka vēlēsieties auto pārbaudīt pirms tā iegādes. Bieži pēc šādas vēlmes auto pārdevējs pārdomā, bet ne vienmēr. Izvēlieties servisu, ko esat pats atradis, nepiekrītat auto pārbaudīt pārdevējā piedāvātājā servisā. Bieži tās ir krāpšanas ķēdes. Kā arī nepārbaudiet auto aizdomīgos servisos. Rekomendējam mūsu auto servisu, kur pārbaudīsim katru niansi, pieslēgsim auto pie datora diagnostikas un pārbaudīsim nianses, ko citur nepārbauda.

Pēc diagnostikas sniegsim Jums detalizētu aprakstu par svarīgām problēmām, vidējām un mazsvarīgām, kā arī sniegsim izmaksu tāmi, cik Jums būs jāiegulda, lai saremontētu auto. Bieži šo starpību lietota auto iegādei varat kaulēt ar auto pārdevēju.

Kopējais secinājums – pārbaudiet lietotu auto kārtīgi, pirms to pērkat, lai pēc tam nav jāmaksā divreiz. PIESAKIES AUTO DIAGNOSTIKAI

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337