Kondicionieru uzpilde

Kondicionieru uzpilde vai remonts – Kā darbojas auto kondicionieris un kādēļ nereti ar to rodas problēmas vai tas nestrādā vispār?
Auto kondicioniera būtība ir cirkulēt auksto gaismu un arī to sausināt. Kondicioniera kompresoru darbina auto dzinējs. Kondicionieris ir pakļauts temperatūras svārstībām, vibrācijām, mitrumam, kas bieži var nonākt līdz kondicionēšanas sistēmas disfunkcijas.

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Kondicionieru uzpilde vai remonts

Kā saprast, ka būtu laiks veikt auto kondicioniera apkopi?
Visbiežāk tas ir saistīts ar kondicionēšanas sistēmas detaļu piesārņojumu. Tas rada paaugstinātu spiedienu sistēmā, veicina tā pārkaršanu un var radīt traucējumus tā darbībā. Bieža problēma ir, kad sajūtam nepatīkamu gaisa aromātu auto salonā pēc kondicioniera ieslēgšanas. Tas var liecināt par aizsērējušu salona filtru. Ja salona filtrs nav mainīts, tad gaiss caur to izkļūst tikai daļēji vai neizkļūst nemaz. Tādā gadījumā pastāv virkne problēmu, kas var rasties, ja laicīgi nemainīsim salona filtru. Salona filtru parasti maina pie sezonālās auto apkopes.

Kā novērst radušās kondicioniera problēmas?

Kondicionieru uzpilde – pie mums ir iespēja visa veida auto kondicionieru remonts un to diagnostika. Mūsdienās auto kondicionieris ir gandrīz katrā automašīnā. Jebkuras auto detaļas nepareizu darbību ir vieglāk novērst nekā likvidēt to un iegādāties jaunu, tai skaitā kondicionieri. Neatkarīgi no gada laika vēlams kondicionieri ieslēgt uz 7 līdz 15 minūtēm. Aukstā laika sezonā vēlams auto uzsildīt pirms slēdzat kondicionieri. Automašīnas mazgāšanas laikā rūpīgi izmazgājiet un izpūtiet kondensatoru, bet esiet prātīgi ar ūdens vai gaisa spiedienu, ar ko tīrāt, tam nevajadzētu pārāk lielam. Atcerieties, ka kondicionieriem nav nepieciešama sezonāla uzpildīšana. Gadījumos, kad ir nepieciešama uzpildīšana, tas nozīmē, ka ir radusies problēma, ko uzpilde neatrisinās.

Mūsu You Tube kanāls

Sazinies ar mums

Kondicionieru uzpilde  – kopsavilkums

Auto kondicioniera uzpilde ir process, kas nepieciešams, lai nodrošinātu, ka jūsu automašīnas klimata kontroles sistēma darbojas efektīvi un nodrošina patīkamu gaisa temperatūru transportlīdzeklī. Laika gaitā var zust daļa no kondicioniera sistēmas dzesēšanas šķidruma (parasti to sauc par freonu, bet zinātniski pareizāk bieži vien ir saukts par hlorfluoroglekļiem vai HFC).  Svarīgi ir veikt regulāru kondicioniera sistēmas pārbaudi un uzpildi.

Kā notiek kondicionieru uzpilde:

Sistēmas pārbaude: Pirms uzpildes veikšanas, mehāniķis veiks vispārēju kondicioniera sistēmas pārbaudi, lai noteiktu jebkādas noplūdes vai citas problēmas.

Vecā freona izvākšana: No sistēmas tiek izvākts vecais freons, lai pārliecinātos, ka kondicioniera uzpilde tiks veikta ar svaigu un efektīvu šķidrumu.

Vakuuma veidošana: Tiek radīts vakuuma stāvoklis sistēmā, lai no tās izņemtu jebkuru gaisu un mitrumu. Tas palīdz novērst koroziju un uzlabot kondicioniera efektivitāti.

Jaunā dzesēšanas šķidruma uzpilde: Freons tiek uzpildīts noteiktā daudzumā atkarībā no transportlīdzekļa un tā kondicioniera sistēmas prasībām.

Sistēmas pārbaude: Pēc uzpildes tiek veikta sistēmas darbības pārbaude, lai nodrošinātu, ka kondicionieris dzesē efektīvi.

Ir svarīgi izvēlēties profesionālu servisu auto kondicioniera uzpildes veikšanai, jo nepareize uzpilde vai noplūdes nepamanīšana var radīt problēmas sistēmas darbībā. Turklāt freons ir videi kaitīga viela, tāpēc tās lietošanai un utilizācijai ir jānotiek atbilstoši vides aizsardzības normatīviem. Sazinies ar mums