Pakalpojumi

Nodrošinam garantiju gan katram veiktajam automašīnas remontam, gan jebkurai iegādātajai rezerves daļai.

Kondicionieru remonts

Kondicionieru remonts – pie mums ir iespēja visa veida auto kondicionieru remonts un to diagnostika. Mūsdienās auto kondicionieris ir gandrīz katrā automašīnā. Citās tas ir ar vienkāršāku uzbūvi, ko ieslēdzot, tas sāk atdzesēt ieplūstošo gaisu salonā, savukārt ir arī sarežģītāki mehānismi kā, piemēram, klimata kontrole.

Kondicionieru remonts

Sazinies tūlīt

Kā darbojas auto kondicionieris un kādēļ nereti ar to rodas problēmas vai tas nestrādā vispār?

Auto kondicioniera būtība ir cirkulēt auksto gaismu un arī to sausināt. Kondicioniera kompresoru darbina auto dzinējs. Kondicionieris ir pakļauts temperatūras svārstībām, vibrācijām, mitrumam, kas bieži var nonākt līdz kondicionēšanas sistēmas disfunkcijas.

Kā saprast, ka būtu laiks veikt auto kondicioniera apkopi?

Visbiežāk tas ir saistīts ar kondicionēšanas sistēmas detaļu piesārņojumu. Tas rada paaugstinātu spiedienu sistēmā, veicina tā pārkaršanu un var radīt traucējumus tā darbībā. Bieža problēma ir, kad sajūtam nepatīkamu gaisa aromātu auto salonā pēc kondicioniera ieslēgšanas. Tas var liecināt par aizsērējušu salona filtru. Ja salona filtrs nav mainīts, tad gaiss caur to izkļūst tikai daļēji vai neizkļūst nemaz. Tādā gadījumā pastāv virkne problēmu, kas var rasties, ja laicīgi nemainīsim salona filtru. Salona filtru parasti maina pie sezonālās auto apkopes.

Kā novērst radušās kondicioniera problēmas?

Kondicionieru remonts – pie mums ir iespēja visa veida auto kondicionieru remonts un to diagnostika. Mūsdienās auto kondicionieris ir gandrīz katrā automašīnā.Jebkuras auto detaļas nepareizu darbību ir vieglāk novērst nekā likvidēt to un iegādāties jaunu, tai skaitā kondicionieri. Neatkarīgi no gada laika vēlams kondicionieri ieslēgt uz 7 līdz 15 minūtēm. Aukstā laika sezonā vēlams auto uzsildīt pirms slēdzat kondicionieri. Automašīnas mazgāšanas laikā rūpīgi izmazgājiet un izpūtiet kondensatoru, bet esiet prātīgi ar ūdens vai gaisa spiedienu, ar ko tīrāt, tam nevajadzētu pārāk lielam. Atcerieties, ka kondicionieriem nav nepieciešama sezonāla uzpilde. Gadījumos, kad ir nepieciešama uzpilde, tas nozīmē, ka ir radusies problēma, ko uzpilde neatrisinās.

Sazinies tūlīt