Degvielas sistēmas remonts

Degvielas sistēmas remonts – Degvielas sistēma automašīnā ir viena no tehnoloģiski sarežģītākajām funkcijām. Tā nodrošina degvielas padevi dzinējam, lai automašīnu varētu iedarbināt un pārvietoties.

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Lai degviela nonāktu no bākas dzinējā atbilstošajā vietā, tai ir jāveic zināms ceļš – caur sūkni, caur filtriem, caur sprauslām.

Lai novērstu degvielas sistēmas detaļu pilnīgu darbības apstāšanos, ir jāveic regulāras apkopes. Nereti visbiežākās apkopes ir filtros, kas atbild par tīras degvielas filtrāciju un nogādāšanu tālāk dzinējā.

Katru sezonu vai pēc konkrētas kilometrāžas, ko auto ir veicis, ir jāveic eļļas maiņa, kurai papildus tiek mainīti arī visi nepieciešamie filtri, tai skaitā degvielas filtrs.

Kā saprast un zināt vai degvielas padeves sistēmā ir radušās kādas problēmas?
Visbiežāk novērotās problēmas ir iesmidzināšanas sistēmas darbībā – sprauslās. Sprauslas atbild par konkrēta daudzuma degvielas padevi dzinējam. Ja kāda no sprauslām ir izgājusi no ierindas, ir jūtams palielināts degvielas patēriņš, kā arī pilnīgas disfunkcijas gadījumā, auto braukšanas laikā raustās un zaudē daļu no jaudas.

Degvielas sistēmas remonts

Vēl bieži sastopama problēma saistībā ar degvielas padeves sistēmu, ir degvielas sūknis. Visbiežāk problēmas ar degvielas padevi ir novērojamas aukstā laika sezonā. Sākoties degvielas sūkņa problēmām, pastāv iespēja, ka auto nevar iedarbināt vai arī, braucot ar auto, tas var pēkšņi apstāties un dzinējs var apklust, jo netiek pievadīta degviela.

Degvielas sūkņa maiņa ir salīdzinoši dārgs process, bet bieži ir iespējama degvielas sūkņa restaurācija vai konkrētas detaļas nomaiņa, kas novērš radušos problēmu.