Auto dzesēšanas sistēmas un radiatora remonts

Auto dzesēšanas sistēmas un radiatora remonts – Dzesēšanas sistēmas un auto radiatoru remonts – Dzesēšanas sistēmas funkcija ir aizvadīt siltumu no motora. Motoram darbojoties, temperatūra cilindrā var sasniegt augstu temperatūru, tāpēc šo siltumu nepieciešams aizvadīt no motora degkameras un citām tuvumā esošajām detaļām. Motora darba temperatūra ir no 80 līdz 100 °C.

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Kā zināt un saprast, ka ar auto dzesēšanas sistēmu kaut kas nav kārtībā?
Iedarbinot automašīnu pēc neilga laika panelī redzēsim indikatoru, kas liecina par to, ka motora temperatūra ceļas. Ja iedarbinām auto un uzreiz sākam braukt, tad darba temperatūra tiek sasniegta vidēji 15 min laikā. Protams, šajā laika posmā jau daudz ātrāk jūtam silto gaisu. Šis ir vidējs skaidrojums, kā tam vajadzētu notikt. Kāpēc vidējs? Jo auto modeļi, to vecums un dzesēšanas sistēmas atšķiras.

Auto dzesēšanas sistēmas un radiatora remonts

Ja esam iedarbinājuši auto, uzsākuši kustību, bet pamanāt, ka temperatūras indikators vairs nestrādā kā iepriekšējā dienā un temperatūra ceļas daudz lēnām vai neceļas vispār. Bieža problēma ir dzesēšanas šķidruma noplūde. Šķidruma noplūde var rasties ilgākā laika periodā, ja problēma nav kritiska. Uzpildot auto ar dzesēšanas šķidrumu šo problēmu iespējams novērst, kad esam panākuši ražotāja noteikto šķidruma līmeni. Citos gadījumos noplūde var būt pilnīga, jo ir pārsista kāda no radiatora caurulēm vai radusies cita plaisa vai kopējās sistēmas disfunkcija.
Auto dzesēšanas problēmas bieži ir novērojamas aukstā laika sezonā.

Vēlamies vērst uzmanību, ka ja esat pamanījuši problēmas ar motora temperatūru vai citu saistītu problēmu, nekavējoties vērsieties pie speciālistiem. Ja savlaicīgi nenovērsīsiet dzesēšanas sistēmas nepilnības, pēcāk tas var izmaksāt 5x dārgāk, jo tiks bojātas citas auto detaļas un mehānismi.