Noderīgi

Labs autoserviss Rīgā

Labs autoserviss Rīgā

Labs autoserviss Rīgā – Mūsdienās autoservisi ir diezgan daudz, te nu mēs neiesim teikt, ka esam vienīgie un paši labākie un visi citi ir krāpnieki un neprofesionāli. Nē nē, ne par to.

Vēlamies cilvēcīgā veidā padalīties ar īpašībām, kas ir mūsu servisam un darbiniekiem. Mūsu servisa darbinieki ir pieredzējuši auto mehāniķi, līdz ar to varam piedāvāt diezgan plašu pakalpojumu klāstu. Visus mūsu pakalpojumus varat apskatīt šajā sadaļā

Vēl viena no mūsu galvenajām vērtībām ir, lai pie mums atgrieztos, kad tas nepieciešams un mūs ietiktu citiem. Tieši tāpēc viss mūsu paveiktais darbs ir caurspīdīgs un pieejams pilnīgi detalizēts izklāsts par veiktajiem darbiem. Kā arī pēc detaļu nomaiņas vecās detaļas varam nodot jums atpakaļ.

Vēl viena no mūsu vērtībām ir iedziļināšanas problēmā. Jo procentuāli cilvēki pie mums brauc, kad ar auto rodas problēmas. Mēs uzskatām, ka ir svarīgi saprast problēmas cēloni līdz ar to esam priecīgi aprunāties ar auto saimnieku.

Labs autoserviss Rīgā – Atrodamies diezgan labā rajonā, netālu no tirdzniecības centra Alfa, Krutabaznīcas ielā 12C. Pie mums var ērti piebraukt un viegli atrast. Skaties visu kontaktinformāciju te.

Mūsu YouTube kanāls