Noderīgi

Regulāri publicējam kādu garāku vai īsāku rakstu par autiņiem, servisiem, remontiem un notikumiem uz ceļa. Seko mūsu Facebook lapā un lasi arī tur

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Dzinēja remonts

Tātad: Eļļas maiņa, visu attiecīgo filtru maiņa, kā arī dzinēja siksnu maiņa un citu detaļu pārbaude. Šādā veidā garantējam, ka dzinējs kalpos daudz ilgāk.

Dzinēja remonts – Šajā rakstā gribam padalīties ar noderīgu informāciju kā arī aicināt pie mums ciemos uz GT Garage autoservisu, lai veiktu dzinēja pārbaudi un diagnosticētu aktuālās problēmas, kā arī paredzētu uz priekšu, lai tās nenotiktu nākotnē. Mūsu pirmais ieteikums, lai auto dzinējs darbotos ilgtspējīgi, būtu jāveic regulāra apkope.

Tātad: Eļļas maiņa, visu attiecīgo filtru maiņa, kā arī dzinēja siksnu maiņa un citu detaļu pārbaude. Šādā veidā garantējam, ka dzinējs kalpos daudz ilgāk.

Protams, mēdz būt gadījumi, kad regulārā apkope nepaglābs no kāda dzinēja defekta, kas iespējams jau ir ielaists un nav remontēts savlaicīgi. Kā arī nereti sastopamies ar situācijām, kad ir iegādāts lietots spēkrats un vēsturi īsti nezinām. Bet arī šim mēs varam piedāvāt risinājumi, jo kā jau mēz zinām, kad pērkam lietotu auto, to ir kārtīgi jāpārbauda kvalificētā auto servisā. Arī mēs piedāvājam šo pakalpojumu, vairāk par dzinēja remontu varat lasīt te.

Ja vēlaties remontēt dzinēju, diagnosticēt problēmas, droši piesakiet vizīti:
Dzinēja nomaiņa
Dzinēja kapitālais remonts
Zobsiksnas maiņa
Pievadķēdes maiņa
Eļļas un filtru maiņa
Atgāzes diagnostika un CO regulēšana
Dzinēja mezglu remonts un maiņa
Vispārīga dzinēja diagnostika