Noderīgi

Noderīgi – Regulāri publicējam kādu garāku vai īsāku rakstu par autiņiem, servisiem, remontiem un notikumiem uz ceļa. Seko mūsu Facebook lapā un lasi arī tur

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Auto virsbūves pulēšana

Auto virsbūves pulēšana , keramikas pārklājums un antikorozijas apstrāde.

Auto virsbūves pulēšana – Kādos gadījumos tiek pulēta automašīnas virsbūve? Gadījumi var būt dažādi, piemēram, īpašnieks vēlas pārdot savu auto par augstāku cenu nekā tās tirgus vērtība. Nopulējot pat vecāka gada gājuma auto, potenciālajam pircējam tā izskatīties daudz simpātiskāka.

Auto virsbūves pulēšana – Kādos gadījumos tiek pulēta automašīnas virsbūve? Gadījumi var būt dažādi, piemēram, īpašnieks vēlas pārdot savu auto par augstāku cenu nekā tās tirgus vērtība. Nopulējot pat vecāka gada gājuma auto, potenciālajam pircējam tā izskatīties daudz simpātiskāka.

Ar auto virsbūves pulēšanu ir iespējams atbrīvoties no vietām uz virsbūves, kas ir matējušās, izveidojušās mikro plaisas, kā arī atbrīvoties no švīkām, kas radušās ilgtermiņā mazgājot auto ar nepareizu tehniku un aprīkojumu, protams, atkal var būt citi iemesli.

Noteikti esat dzirdējuši par keramikas pārklājumu auto virsbūvei.
Jāatzīst, ka tas nav lēts prieks, bet tas ir to vērts. Kas īsti ir keramikas pārklājums un cik ilgi tas noturas uz auto virsbūves? Keramikas pārklājums ir ilgstoša nanoskopiska automobiļu ārējās krāsas apstrāde un aizsarglīdzeklis, kas tiek uzklāts šķidrā veidā un tam sacietējot, veido cietu slāni krāsas virsū.

Cik ilgi turas keramikas pārklājums?
Protams, tas ir atkarīgs no servisa un speciālistiem kurus izvēlaties, kā arī tehnikas ir dažādas. Pamatā vidējais keramikas pārklājuma termiņš ir 2 līdz 5 gadi. Pie attiecīgās auto kopšanas, tas var būt pat ilgāks periods. Ja vēlaties uzzināt detalizētu informāciju par keramikas pārklājumu lūdzu rakstiet mums vai zvaniet, ar lielāko prieku padalīsimies pieredzē. Daudziem iespējams rodas jautājums – vai es pats varu uzklāt keramikas pārklājumu? Jā, protams, bet ja Jums nav priekšzināšanas tehnikā un pareizajos līdzekļos, ko jāizmanto, tad rekomendējam uzticēties profesionāļiem.

Antikorozijas apstrāde
Vai antikorozijas apstrāde ir obligāti nepieciešama?

Jā un nē. Ja paskatāmies uz jaunākiem auto modeļiem, tad ražotājs ir parūpējies, lai nebūtu jāveic papildu antikorozijas apstrāde. Auto ražotājs ir izveidojis speciālu apšuvumu automašīnas apakšā, kas neļauj tai rūsēt ilgtermiņā, bet tas neattiecas uz visiem auto modeļiem.

Neminēsim konkrētus auto modeļus, bet lielākai daļai ar ko pārvietojās Latvijas iedzīvotāji, tas būtu obligāts pasākums, lai pasargātu auto no super sālītajiem ceļiem ziemas periodā un aukstajā, mitrajā sezonā.

Kā tiek veikta antikorozijas apstrāde auto apakšai?
Pirmkārt auto tiek pacelts uz pacēlāja, tiek noņemti rati un citas detaļas, ko nedrīkst apstrādāt ar speciāliem līdzekļiem. Auto apakša kārtīgi tiek nomazgāta no putekļiem smiltīm, pārbaudīts vai nav izveidojusies rūsa. Pēc tam, kad auto ir nomazgāts, nepieciešams nožāvēt vai gaidīt kamēr auto apakša ir pilnībā sausa.

Nākamais posms pirms sākam apstrādi ir pārliecināties, ka tiek aizsegtas auto detaļas uz kurām nedrīkst nonākt anitikorozijas pārklājums, lai pēcāk nerastos problēmas ar dažādiem sensoriem un citiem mehānismiem, kas atrodas auto apakšā.

Kad visi augstākie punkti ir izdarīti – sākām antikorozijas apstrādi.

Radās jautājumi vai vēlies pieteikties kādam no pakalpojumiem? Sazinies ar mums.