Noderīgi

Noderīgi – Regulāri publicējam kādu garāku vai īsāku rakstu par autiņiem, servisiem, remontiem un notikumiem uz ceļa. Seko mūsu Facebook lapā un lasi arī tur

Nepieciešama ātra palīdzība ar auto remontu? Zvani mums + 371 23 777 337

Auto pārdošana – Vēlies pārdot autiņu sakoptu?

Auto pārdošana – Vēlies pārdot autiņu, bet atradi redzamus defektus, kas varētu samazināt auto cenu, kā arī likt vilties jaunajam auto pircējam? Palīdzēsim! Sazinies ar mums un piesaki vizīti servisā.

Auto pārdošana – Vēlies pārdot autiņu, bet atradi redzamus defektus, kas varētu samazināt auto cenu, kā arī likt vilties jaunajam auto pircējam?

Palīdzēsim! Sazinies ar mums un piesaki vizīti servisā.

Apskatīsim Tavu auto un centīsimies novērst maksimāli visus defektus, kā arī, lai remonts būtu noturīgs, nevis tikai uz 2 dienām vai līdz pirmajai auto mazgāšanai.

Bet kā gan mēs nepastāstīsim vairāk par šo tēmu! Jau citos rakstos un video bijām runājuši par auto pirkšanu un rekomendējām nepirkt kaķi maisā, bet pirms tam veikt kārtīgu auto diagnostiku, lai pārliecinātos par to pērkam un būtu drošībā uz ceļa.

Šoreiz mazliet no cita skatu punkta, ja esat auto pārdevējs un vēlaties to sakopt pirms pārdodat.

Vēlamies vērst uzmanību, ka nekādā gadījumā nebūsim no tiem, kas veiks kādas krāpnieciskas darbības, lai noslēptu būtiskus defektus, dzinēja defektus vai ko tādu, kas var apdraudēt jaunā īpašnieka dzīvību un citu drošību.

Pie lietas! Neminēsim precīzu sludinājumu portālu, bet tas ir pilns ar automašīnām, ko cilvēki vēlas pārdot. Jāsaka, ka liela daļa ir plači, kur “ieberziena” iespēja ir diezgan liela, bet tik pat liela daļa ir privāti pārdevēji, kas vienkārši vēlās pārdot savu auto, bet iespējams nevar saņemt maksimālo auto cenu, jo laika zoba rezultātā ir radies kāds deffkets, kas jaunajam pircējam varētu radīt šaubas.

Auto pārdošana – Nu lūk! Kas Jums ir jādara?
Ja neesat auto specialist un Jums nav garāža, krāsotava, metināmie aprāti, tad pirms pārdodat savu auto, atbrauciet mums uz Krustabaznīcas iela 12c. Esam speciālisti ar ilggadēju pieredzi, godīgi un zinām to ko darām.

Sagatavosim Tavu auto, lai tas spīd un laistās, kā arī, lai jaunais īpašnieks ir priecīgs par ieguldījumu un var droši doties ceļā,

Sazinies ar mums un piesaki vizīti.