Pakalpojumi

Nodrošinam garantiju gan katram veiktajam automašīnas remontam, gan jebkurai iegādātajai rezerves daļai.

Dzinēja un ātrumkārbas remonts

Dzinēja un ātrumkārbas remonts – Auto dzinējus nereti piemeklē problēmas, kas saistītas ar kādu nodilušu detaļu vai dzinēja siksnas plīsumu. Lai izvairītos no lielām izmaksām dzinēja remontā, regulāri jāveic tā apkopes un savlaicīgi jāmaina detaļa, kas nolietotas vidēji 100 000 km nobraukuma diapazonā.

Dzinēja un ātrumkārbas remonts

Par bojātu dzinēju var liecināt daudzi faktori, tomēr visbiežākais novērojums ir lieka skaņa. Ja arī neesat auto remonta eksperti un auto izmantojat tikai lai pārvietotos, tad noteikti sadzirdēsiet dīvainas skaņas vai klaboņu dzinēja telpā.

Par bojātu dzinēju var liecināt arī jaudas samazināšanās, palielināts izmešu daudzums, degvielas smaka dzinēja telpā un problēmas iedarbināt auto. Šīs, protams, ir tikai dažas no problēmām, kas var rasties bojāta dzinēja gadījumā.

Auto sastāv no daudz un dažādām detaļām, kas ir savstarpēji saistītas un liek spēkratam kustēties, tomēr viennozīmīgi, dzinējs ir viens no galvenajiem auto elementiem.

Sazinies tūlīt

Dzinēja un ātrumkārbas remonts – Daži no darbiem, ko piedāvājam:

  • Dzinēja nomaiņa
  • Dzinēja kapitālais remonts
  • Zobsiksnas maiņa
  • Pievadķēdes maiņa
  • Eļļas un filtru maiņa
  • Atgāzes diagnostika un CO regulēšana
  • Dzinēja mezglu remonts un maiņa
  • Vispārīga dzinēja diagnostika

Transmisijas remonts

Auto transmisija ir mehānisms, kas tiek noslogots katru reizi, kad pārvietojamies ar savu spēkratu. Lai gan transmisijas kļūmes vai kapitālie ātrumkārbas remonti salīdzinoši nav bieži, tie tomēr mēdz būt.

Kā zināt un saprast vai ātrumkārbā ir radusies problēma?
Uzsākot braukšanu ar mehānisko kārbu, tiek izmantots auto ražotāja paredzētais pirmais ātrums un brīdī, kad esam uzņēmuši pietiekamu ātrumu, tiek pārslēgts otrais ātrums.  Standartā ir pieci mehāniskās kārbas ātrumi, tomēr mēdz būt arī seši un vairāki.

Ja pārslēdzot ātrumus, to izdarīt grūti, neiespējami vai veidojās specifiskas skaņas transmisijas rajonā, ir skaidrs, ka radusies problēma. Nereti, tas var nebūt transmisijas bojājums, bet gan sajūga nodilums, kas nepilda savu funkciju, lai bez piepūles varētu ieliekt nākamajā pārnesumā.

Visbiežāk auto transmisijas problēmas rodas tās nepareizas ekspluatācijas rezultātā vai atsevišķu detaļu nolietojuma gadījumā. Transmisijas remonta izmaksas var būt lētas kā arī ar ļoti dārgas un sliktākajā gadījumā nepieciešama vispārīga transmisijas maiņa.

Sazinies tūlīt